Tıkanık Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkanık Lavabo Nasıl Açılır? : Evinizde yer alan lavabolar, atık suların toplanarak sağlıklı bir şekilde evinizden uzaklaştırılması için kullanılan lavabolardır. Lavabo giderleri katı parçaların birikmesi veya akışkanların katılaşması nedeni ile tıkanır. Peki tıkanık lavabo nasıl açılır diye düşünüyorsanız şu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

1 ) Lavabo açıcılar: Lavabo açıcılar olarak satılan ve kimyasal asit olarak bilinen sıvılar, lavabo giderinde yer alan ve biriken katı maddeleri, katılaşmış akışkanları eriterek lavabolarınızı açar. Bu yöntem ekonomik ve kolay bir yöntemdir.

2 ) Lavabo pompası; Lavaboların vazgeçilmez aksesuarı olan pompalar ile lavabolar sağlıklı bir şekilde açılabilir. Lavabo giderinde oluşan basınç farklılıkları itme kuvveti etkisi yaratır ve lavabo giderleri açılır.

3 ) Tıkanık açma firması; Lavabolarınızda ciddi bir tıkanıklık varsa lavabo açma konusunda profesyonel hizmet veren ve tıkanıklık açma konusunda teknoloji kullanan firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Robotlar, kameralar ve teknolojik ekipmanlar ile tesisatınıza zarar vermeden tıkanıklık gideren firmalar ile lavabo tıkanıklık probleminden kurtulabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklıkları için ekonomik çözümler kullanabilir, lavabonuzu sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

7/24 TELEFON NUMARASI 0 541 647 51 52