Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti : Yaşlanan ve hasarlı su borularının zamanla su sızdırması muhtemeldir ve içerideki su sızıntısı nedeniyle ciddi sorunlara neden olabilir. Öte yandan patlayan borular daha ciddi hasarlara neden olabilir. İster ev ister işyeri olsun, yüksek su faturaları ve su kaçağından kaynaklanan bölgesel hasar kişiyi ciddi şekilde yoracaktır. Karadeniz Tesisat olarak zararın en aza indirilmesi ve bu tür sorunların gelecekte ortadan kaldırılması için en donanımlı ekipmanlarla destek vermeye hazırız. Akustik dinleme cihazı ile sızıntıları tespit ediyor, büyük bir kırma işlemine başvurmadan sızıntıyı ortadan kaldırarak probleminizi kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Su Sızıntısı Tespiti ve su sızıntısı onarımı, şüphesiz bina tadilatında en zahmetli ve yorucu süreçlerden biridir. Onarım süreci ne olursa olsun, su sızıntısını veya su sızıntısını bulmak oldukça zahmetli, zahmetli ve zaman alıcı ve aynı derecede pahalıdır. Bu saatler ve hatta bazen günler sürebilir. Binada oluşabilecek hasar ve kirlilikten bahsetmeye bile gerek yok! Günümüzde her yerde kırılarak aranılan ve ciddi zaman kaybına ve yüküne neden olan su kaçağı veya su kaçağı tespiti, teknoloji yardımı ile çok kısa sürede kırılmadan ve dökülmeden gerçekleştirilmektedir. Yani teknolojik cihazlar yardımı ile su kaçağı noktası milimetre ile belirlenir. Karadeniz Tesisat olarak firmamız Beylikdüzü su kaçağı tespiti noktasında verdiği hizmet ile öncü firma olma vasfını kazanmıştır.

Su Kaçağı Tespitinde Üst Düzey Başarı

Konutlarınız veya iş yeriniz olsun, binalarınızın tesisatında zamanla çeşitli nedenlerle çatlak ve delinmelerden dolayı su sızıntısı meydana gelebilir. Bu sızıntıyı bulmak ise çok zorlu bir iştir. Çatlak bölgesinden her zaman su kaçmaz. Su, kendini sızıntıdan farklı bir yerden dışarı atabilir. Bu nedenle birçok kişi bu konuda büyük bir hata yapmış ve binasını inşaat alanına çevirmiştir. Tahmin edilen alanın bulunana kadar kırılması, zaman kaybı, iş gücü kaybı, mali yük ve ciddi kirlilik demektir. Bu işlem için harcanacak para, sonradan kırılan yerleri restore etmek için harcanacak para ile birleştirildiğinde maliyet oldukça fazla olacaktır. Bu nedenle, artık böyle maceralara girmenin bir anlamı veya ihtiyacı yok. Karadeniz tesisat ile su kaçağı tespiti için günümüz teknolojisi ile su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar kısa sürede nokta nokta tespit edilebilmektedir. Günün her saati bizi arayabilirsiniz.

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

7/24 TELEFON NUMARASI 0 541 647 51 52