Bahçeşehir Su Kaçağı Tespiti

Bahçeşehir Su Kaçağı Tespiti

Bahçeşehir Su Kaçağı Tespiti evlerimizde ve işyerlerimizde can sıkıcı ve zor bir sorundur. Ev, ofis ve işyeri gibi tüm alanlarda su kaçağı sorunu yaşanmaktadır. Su kaçağı sorununda herhangi bir önlem alınmazsa binalarda daha büyük sorunlar ortaya çıkar. Bu nedenlerden dolayı su kaçağı tespiti önemlidir. Su sızıntısı genellikle duvarda şişme, su sızması, tavanda ıslaklık belirtileri gösterir. Bazen bir su sızıntısı kalıntısı olarak duvarlarda küf oluşur. Su sızıntısı bulurken birçok yöntem kullanılır. Ancak bu yöntemlerin uygulanması farklıdır. Önceden su kaçağı bulmak için belirli yerlerin kırılması gerekirken, yeni makinelerle herhangi bir yer kırılmadan su kaçağını tespit edebiliyoruz. Gizli veya açık su sızıntıları artık kolayca bulunabilir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Modern elektronik cihazlar sayesinde su kaçağını hiçbir yerde kırılmadan tespit edebiliyoruz. Su kaçağı tespit edilirken elektronik ses dinleme cihazları ile tespit edilir, böylelikle su sızıntısı olan boru tespit edilir ve diğer borulara zarar vermeden düzeltme yapılır. Ekipmanlarımız ve uzman tesisatçılarımız sayesinde Bahçeşehir su kaçağı tespiti artık büyük bir sorun değildir. Su kaçağı bulma işlemi artık eskiden olduğu gibi tahmin etme ve kırma yöntemi ile değil, teknolojik olarak gelişmiş cihazlarla yapılıyor. Son teknoloji gelişmiş kamera cihazları ile su kaçağı tespit işlemlerini kırıp dökmeden yapıyoruz.

Su sızıntılarının nedenleri arasında pek çok faktör vardır. Tesisat zamanla yıprandığından, tesisatın yanlış uygulanması da su sızıntılarına neden olabilir. Su kaçağı için hizmet almak istediğinizde mutlaka kurumsal firmaları tercih edin. Çünkü bu süreç, uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir konu. Firmamız su kaçağı bulmada sektörde lider konumda olup uzman kadrosu ile bu hizmeti devam ettirmektedir. Su kaçağı bulma işlemi teknolojik makineler yardımı ile yapılmaktadır. Kısa sürede ilgili sızıntı tespit edilerek onarım süreci başlatılabilir. Sunulan tüm servis içeriği garanti kapsamındadır.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Musluklar açık olmadığı halde su sayacınız sürekli dönüyorsa, Kullandığınızdan daha fazla su faturası ödüyorsanız, banyonuzu yenilemiş olmanıza rağmen alt katın tavanından su damlarsa, duvarlarda nem ve ıslanma varsa dairenizde su sızıntısı meydana gelebilir. Su sızıntısının erken tespiti, sorunu büyümeden düzeltmek için önemlidir.

 

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

7/24 TELEFON NUMARASI 0 541 647 51 52