Müşteri Yorumları Benim evde uzak petekler neredeyse hiç ısınmıyordu ve bende sitenizdeki bilgileri okuduğumda sebebinin peteklerin şimdiye kadar hiç temizlenmemiş olması olabileceğini düşündüğümden petek temizliği yaptırmak istedim bunun için de sizin firmanızı tercih ettim. Temizlik işlemi tamamlandığımda gördüm ki benim ev daha önce ısınmıyormuş; evde resmen ısı devrimi gerçekleşti ? Bu kadar fark yaratacağını düşünmüyordum, benzer sorunu olanlara şiddetle tavsiye ederim. Firmanıza da teşekkür ederim.

Ahmet AKMAN – Müşteri

Öncelikle Karadeniz Tesisat ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Kalorifer tesisatımızdaki sorunu temizledikten sonra çözemeyip,üstüne üstlük kombi ile kollektör arasındaki alanı kırıp tıkanıklığı bu şekilde bulmaktan başka çare olmadığını söyleyen tesisatçının tam tersine Tesisat Uzmanınız tarafından hiç bir kırma dökme işlemi yapılmadan ısınma sorunumuz yılın bu soğuk günlerinde yarım saatte çözüldü. Dürüst ve prensipli çalışmalarının, başarılarının devamını dilerim.

Nurten GÜDER

Peteklerimizi temizleyen ve sorunlarını çok profesyonelce gideren Karadeniz Tesisata teşekkürler. Bu alanda gördüğüm en profesyonel ve güler yüzlü yaklaşıma sahip ustalardı. Ülkemde böyle işini profesyonelce yapan ve her sorumuza nazikçe yanıt veren insanların olduğunu görmek beni gerçekten gururlandırdı. Tekrar teşekkürler.

Murat AK

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

7/24 TELEFON NUMARASI 0 541 647 51 52