Esenyurt Su Tesisatçısı

Esenyurt Su Tesisatçısı Ev veya ofis gibi yaşam alanlarında bazı olumsuz durumlar oluşarak tesisatçı ihtiyacınız olabilir. Karadeniz Tesisat olarak Esenyurt bölgesinde bulunan firmamız ile size en iyi tesisat hizmetleri sunmak için sürekli çalışıyoruz. Yaşadığınız tıkalı bir gider sorunu yada lavabo açma işlemi gibi birçok tesisat işlemlerinde yanınızda bulunuyoruz. Ekibimiz sizler için en iyi hizmeti sunup hizmet sonrası garanti belgesi ile yapılan işlemi garanti altına alıyoruz. Yaşadığınız bir sorun sırasında hemen Karadeniz Tesisat iletişim numaraları üzerinden ulaşım sağladınız zaman bulunduğunuz bölgeye en kısa sürede geliyoruz. İstanbul genelinde hizmet veren Karadeniz Tesisat firmamız bulunduğunuz bölgeye en kısa sürede ve 7/24 şeklinde çalışmaktadır. Tesisat alanında tamamen uzman ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyoruz. Sunduğumuz bu tesisat hizmetleri için seçtiğimiz ustalar işlerinde tamamen tecrübeli ve uzun yıllardır bizler ile çalışmaktadır. %100 güvenli ve üstün kaliteye sahip ürünlerimiz ile tesisat işlemlerinde hiçbir sorun çıkmaması için garanti imkanı sağlıyoruz. Sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarını arayarak verdiğiniz adrese en kısa sürede gelerek sorununuzu çözüme kavuşturulması sağlıyoruz.

Esenyurt Su Tesisatçısı

Hem  Su borunuzun patlaması ile  hem de tesisat ile ilgili başka herhangi bir problem yaşamamanız için, tesisat  arızalarını tespit ederek bakım ve onarım yaparak hizmet sunmaktayız.  Karadeniz Tesisat ve Esenyurt  Su tesisatçısı yaşadığınız sorun yada tesisat bakımını titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Karadeniz Tesisat  meydana gelebilecek  klozet değişimi , su, patlama, lavabo montajı klozet montajı, musluk değişimi  gibi sorunların tamamında yardımcı olmaktadır. Bir evin olmazsa olmazları arasında sayılan ilk birkaç şeyden biri şüphesiz Su ve tesisat işlemleri yer alır. Hem  ev için önemli olması hem de pratik kullanımları sebebiyle Su tesisatı  evin önemli bir parçası olmuştur. Zamandan tasarruf etmemizi mümkün kılan tesisat sistemlerinin  bozulduğu ya da çalışmadığı durumlar ise birçok insan için felaket anlamına geliyor. Karadeniz Tesisat olarak bu tarz istenmeyen durumlarda, yaşadığınız problemleri bir an önce gidermeyi görev edindik. Yaşanan aksaklıkları en kısa sürede tespit ederek, size konu ile ilgili olarak detaylı bilgileri aktarım yaparız.

Esenyurt Su Tesisatının Sunduğu Hizmetler

Alanında uzman çalışanlarımız, gün içinde aktif olarak hizmet vermektedir. Sahaya çıkıp tamire başlamadan önce, her çalışanımız gerekli ve kapsamlı eğitimlerden geçmektedir. Bu eğitimler doğrultusunda tesisat sorunlarında farklı  anlamda karşılaşacağı her probleme çözüm üretebilen personellerimiz, size her tür sorunda yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda gerek boru  arızalarını tespit etmede gerekse de tamirat sürecini büyük  bir titizlik ile gerçekleştirme konusunda çalışanlarımız oldukça dikkatli davranır. Gün içinde karşılaşılan problemlerin yanı sıra, borularınızın yıllık bakımları noktasında da uzman ekiplerimiz, ellerinden gelen en iyi hizmeti sunacaktır. En önemli tesisat sistemleri  arasında sayabileceğimiz Su giderleri, klozet ve su borularının  çalışma prensipleri birbirinden farklıdır.

Bu nedenle söz konusu bölgelerde  ortaya çıkabilecek problemler de farklılık gösterir. Örneğin su borularından daha çok kopma  ya da su damlatma gibi sorunlar yaşanırken, su giderleri  özelinde su almama ve su boşaltmama problemleri yaşanmaktadır. Bu problemleri yaşayanlar, tereddüt etmeden 7/24 olarak hizmet veren Karadeniz Tesisat sistemlerinin müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek bu sorunları çözüme kavuşturabilir. Karadeniz Tesisat sadece su tesisatı değil birçok tesisat işleri ile ilgilenip sizlere hizmet sunuyoruz. Lavabo montajı gibi dikkatli yapılması gereken işlerde daima yanınızdayız. Eğer lavabo montajı dikkatli şekilde yapılmaz ise lavabonun kısa sürede sorun çıkarıp su kaçırma gibi sorunlar oluşabilir.  Bu hizmet için Esenyurt Su Tesisat firması ile sizlere en iyi hizmeti sunup tüm Tesisat işleriniz ile ilgileniyoruz. Sizler için en iyi ve kaliteli malzemeler ile işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kişi eğer olumsuz bir durum yaşar ise hemen sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarınızı arayarak en kısa sürede evinize ulaşım sağlıyoruz. Firmamız evinize ulaşıp sorunu çözdükten sonra sizlere bir garanti belgesi bırakır. Bu garanti belgesi ile yaptığımız işlem güvence altına alınır. Yani bir sorun ile karşılaştığınız zaman bu garanti belgesi ile sorunu ücretsiz şekilde hallediyoruz. Ancak merak etmeyin uzman ekibimiz sizler için en iyi şekilde hizmeti sunup kısa sürede sorunuzu tamamen çözüme kavuşturuyoruz.

Tesisatta kaçak olduğu nasil anlasilir?

Daireyi su saatinden itibaren sıcak ve soğuk su 50 barlık test pompası ile test edilir 50 barı gösteren ibrede düşüş var ise eğer dairede şebeke hattında Kaçak var demektir.

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

7/24 TELEFON NUMARASI 0532 157 61 52